Spėju, kad nedaugelis Jūsų esate girdėję frazę ,,ilgalaikiai kreditai‘‘, tai tokia kreditų rūšis, kai pinigus galite gauti akimirksniu, tačiau juos teks grąžinti mažomis dalimis, kiekvieną mėnesį. Tai puiki paskolos galimybė, esant staigiam pinigų stygiui, tačiau žinant, kad tokių pinigų per 30 dienų negausite, tad geriau imti kreditą ilgam laikotarpiui, taip Jūsų pasiskolintą sumą padalinant, pavyzdžiui 2 metams. Tai reiškia, kad Jūsų pasiskolinta sumą, plius kreditų teikimo bendrovės palūkanos, yra padalinamos į 24 mėnesius, ir turite skolą atidavinėti kiekvieną mėnesį po truputį. Tai yra sprendimas žmonėms, kurių atlyginimas nėra didelis, tačiau šiuo metu reikia nemažos pinigų sumos. Daugeliui žmonių, pamačius reklamą apie kreditus internete, kyla mintys, kad tai yra – rizika, apgavystė, noras apvogti klientą. Tačiau taip nėra. Šiandien, paskatintas šių stereotipų, norėdamas skaitytojams parodyti tikrąją tiesą, Jums parašysiu, kaip iš tikrųjų veikia ilgalaikiai kreditai, kokia yra rizika, ar verta skolintis internetu.
Kalbant apie riziką, kreditai internetu, tai finansų sfera, kuri tikrai turi šiokią tokią riziką, tačiau prieš imant paskolą, ją įmanoma paversti labai minimalia. O tai galite padaryti, turėdami planą, kaip grąžinsite pasiskolintus pinigus, žinodami, kad gausite pinigus, ir galėdami duoti sau garantijas, kad pinigus Jūs tikrai gausite, ir pajėgsite padengti paskolą. Kadangi, kaip jau paminėjau, apie žmonių nuomonę, kurie apie kreditus kalba tik blogai, turbūt patys yra tai ištvėrę savo kailiu – paskolą pasiėmę neapgalvotai, neturėję galimybės ją grąžinti, pakliuvo į tikrai nemalonią situaciją. Asmenims, kurie tampa nemokūs, pradedamos skaičiuoti vėlavimo palūkanos, kurios yra tikrai didelės, tačiau nemokant ir toliau, Jūsų sutartis yra nutraukiama vienašališkai, ir Jūs esate įtraukiamas į nemokių klientų sąrašą, kuriame Jūsų asmeniniai duomenys lieka 10 metų. O tai, patikėkite, itin apsunkina Jūsų galimybes gauti paskolą ateityje, banke, ar kitoje kreditų teikimo bendrovėje. Kalbant apie kreditų nenaudą klientui – ji yra tik viena, didelės palūkanos, skaičiuojant su tuo, per kiek laiko jas tenka grąžinti, jos yra tikrai didelės. Daugiau, kreditų teikimo bendrovės, ryškių minusų kaip ir neturi. Ilgalaikiai kreditai, taip pat ta patį minusą turinti sfera, todėl, nes palūkanos yra skaičiuojamos kiekvienam mėnesiui.
Kokiu principu veikia ilgalaikiai kreditai? Kaip man jį pasiimti? Ilgalaikiai kreditai yra suteikiami tokia pačia tvarka, kaip ir greitieji, ar vartojamieji. Jums reikia pasirinkti bendrovę, su Jums palankiausiomis sąlygomis, atidžiai išsinagrinėti keliamu reikalavimus, pasiskaityti savo pareigas ir teises. Jeigu atitinkate bendrovės keliamus reikalavimus, galite teikti paraišką kreditui gauti. Dažniausiai kreditų teikimo bendrovių keliami reikalavimai būna, kad asmuo norintis pasiskolinti pinigų turi būti pilnametis, taip pat turi būti mokus asmuo, neturintis jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, ar kitiems kreditoriams. Teikiant paraišką, Jūs privalėsite patvirtinti savo asmens tapatybę, tai galėsite padaryti tik turėdami asmeninę banko sąskaitą, viename iš Lietuvos bankų, ir naudodamiesi savo el. bankininkyste, turėsite pervesti 0,01 euro centą (registracijos bei tapatybės patvirtinimo mokestis). Gavus teigiamą atsakymą – pinigai bus pervesti į registracijos metu nurodytą banko sąskaitą, per 15 – 20 minučių.
Taigi, viską apibendrinus, galima daryti prielaidą, kad ilgalaikiai kreditai, puiki galimybė žmonėms, kurie į mėnesį gauna nedideles pajamas, tačiau šiuo metu yra būtinybė gauti nemažą pinigų sumą, tačiau nepamirškite, rizika visada yra. Skola pati nepasidengs, taigi, prašant pagalbos iš tokių įmonių, visada reikia turėti antrąjį planą, jeigu pirmasis nepavyktų, nes kitu atveju, kreditas neatneš Jūsų tikėtosios naudos.
Readers Rating
- Rated 5 stars
5 / 5 (Reviewers) - Spectacular
Your Rating